VASARAS PIEDZĪVOJUMS

SUP SAULRIETA UN SAULLĒKTA BRAUCIENI

UZKAVĒJAMIES ATMIŅĀS 

SUP SAULRIETA UN SAULLĒKTA BRAUCIENI BABĪTES EZERĀ KOPĀ AR “REMESI”

Lai gan rudens atpūtas vietā “Remesi” ir nopurinājis gandrīz visas zeltainās koku lapas, mēs vēl mazliet uzkavējamies atmiņās, kad termometra stabiņš rādīja patīkami siltus plus grādus. 🙂

Šīgada vasara kopā ar jums ir palidojusi nemanot – ar bagātīgiem notikumiem, iespējām un jauniepazītiem draugiem. Kopīgi svinējām svētkus, baudījām dabu, priecājāmies un atpūtāmies, un vienkārši atradām sevi. 

Šovasar iemīlējāmies maigi rozā iekrāsotajās debesīs, baudījām rīta dzestro gaisu un vakara putnu dejas, atklājot Babītes ezeru  SUP Saulrieta un Saullēkta braucienos. Šo daudzi nosauktu par, iespējams, vienu no aizrautīgākajiem “Remesi” piedzīvojumiem.

Ar dažādām saimēm, draugiem, ģimenēm un vienkārši klasesbiedriem devāmies iepazīt Babītes ezera pasauli, vērojām dabu un putnus. Mēs bijām daļa no ezera, niedrēm, Pierīgas rīta un vakara vēsmas.

SUP Saullēkta braucienos ciemojāmies gan Babītes ezerā, gan Gātes upē, kas radīja neaprakstāmi sirreālu sajūtu. 

Sirsnīgs paldies, ka arī šovasar ļāvāt būt ar jums kopā! Paldies par uzticēšanos un dalību pasākumos! Arī nākamajā gadā ar SUP dēļiem turpināsim atklāt Babītes ezeru.

Atpūtas vietas “Remesi” saimnieki sirsnīgi pateicas par kopā pavadīto laiku un siltajām atsauskmēm. Mēs ceram arī nākamgad lēkt iekšā tikpat saulainos izaicinājumos!Kā mūs atrast?

“Remesi” atrodas 30 min braucienā no Rīgas centra. Piebraukšana no A9 šosejas, tieši pirms autobusa pieturas “Steķi”. Līdz atpūtas vietai var nokļūt arī ar satiksmes autobusu Rīga-Kalnciems, autobusa pietura atrodas pie teritorijas iebraucamā ceļa.