MAKŠĶERĒŠANA

Babītes ezerā

Iespēja makšķerēt no krasta vai ar laivu ezerā

MAKŠĶERĒŠANAS BURVĪBA BABĪTES EZERĀ

Garantēts loms. Makšķerē un izbaudi īstu vīru atpūtu Remešos

Makšķerēšana. Pamatīgs ķēriens. Laivu brauciens pasakainā Babītes ezerā vai cope no krasta. Vienmēr lielo lomu izvilksi pirmais, jo “pakausī neelpos” neviens cits makšķernieks. Skaista ainava un daba. Miers un klusums. Izdevīga cena un ērta atrašanās vieta Pierīgā. Vai izdodas pārliecināt?

“Remesi” ir atpūtas vieta neilgā braucienā no Rīgas centra. Atrodamies perfektā lokācijā – Babītes ezera krastā. Par draudzīgu cenu – tikai 12 eiro dienā – no agras rītausmas līdz tumsai īrei piedāvājam laivu līdz trim personām, iekļaujot katram  glābšanas vesti.

Pačukstēstim tiem, kas to vēl nenojauš – šobrīd ir aktīvais līdaku laiks. Nesenākie “Remesi” viesu lomi – vismaz četru kilogramu smagas un teju metru garas līdakas. Varbūt tieši Tu būsi tas, kas mājās dosies ar vēl iespaidīgāku lomu pamatīgai maltītei!

Lai gan tautā runā, ka makšķerēšana ir vīriešu meditācija, Babītes ezera šarms un cope piestāvēs arī pāru romantikai. Līdz pirmajam ledum vairs nav tālu. Lai rezervētu savu laivu un dotos piedzīvojumā, piesakies šeit.

Atrodamies tikai 30 minūšu braucienā no Rīgas centra. Piebraukšana no A9 šosejas – tieši pirms autobusa pieturas “Steķi”. Līdz atpūtas vietai var nokļūt arī ar satiksmes autobusu “Rīga-Kalnciems”. Pietura atrodas pie teritorijas iebraucamā ceļa.

Jautājumu gadījumā zvani uz numuru +371 26306890 vai raksti “info@remesi.lv”, un sniegsim atbildes par visu, kas Tevi interesē.

Vai zināji?

Babītes ezerā mājo 17 zivju sugas. Visbiežāk copē veicies tieši ar līdakām, asariem, karpām, līņiem un karūsām.

Aktīvās atpūtas cienītājiem “Remešos” pieejama SUP un laivu noma Babītes ezerā, kā arī vieta sporta spēlēm. Līdzās atrodas arī skatu tornis putnu vērošanai un plaša, stilīga terase ar skatu uz ezeru. Interesentiem iespēja izbaudīt sajūtu taku.

Iespējams rezervēt arī teritoriju Babītes ezera krastā, kas piemērota dažādu svētku svinēšanai pie dabas. Katru vakaru daba priecē ar skaistiem saulrietiem.

15 kilometru attālumā no “Remešiem” atrodas Cenu tīreļa laipu taka, savukārt sešu kilometru attālumā – Ložmetējkalns.

Kā mūs atrast?

“Remesi” atrodas 30 min braucienā no Rīgas centra. Piebraukšana no A9 šosejas, tieši pirms autobusa pieturas “Steķi”. Līdz atpūtas vietai var nokļūt arī ar satiksmes autobusu Rīga-Kalnciems, autobusa pietura atrodas pie teritorijas iebraucamā ceļa.