VASARAS PIEDZĪVOJUMS

ATPŪTAS VIETĀ "REMESI"

Svinēsim dzīvi kopā!

REMESI - DAĻA NO TAVA VASARAS PIEDZĪVOJUMA

Vasaras sezona atpūtas vietā “Remesi” ir noslēgusies ar brīnišķīgām sajūtām un aizrautīgiem notikumiem. Mēs bijām daļa no jūsu vasaras piedzīvojuma!

Esam gandarīti, ka devāt iespēju šajā vasarā būt daļai jūsu nozīmīgo mirkļu – gan svētkiem, gan īpašajiem notikumiem –, atpūtas no ikdienas skrējiena. Šovasar esam kopīgi svinējuši dzīvi, baudījuši mākslu, pat strādājuši un atvilkuši elpu no rutīnas.

Mēs, “Remesi”, šovasar bijām vieta, kur:

  • mīlēt – svinējām vecmeitu ballītes un kāzas;
  • svinēt dzimšanas dienas – ne tikai lielajiem, bet arī pašiem mazākajiem;
  • baudīt dabu: sajūtu taku, Babītes ezera burvību, laivojot, peldoties un SUPojot;
  • izlaisties –  ballējāmies skolu izlaidumos;
  • priecāties un saliedēties – ne vien skolēniem, studentiem, bet arī darba kolektīviem;
  • iemūžināt sev būtisko – gan mīļo, gan produktu fotosesijas;
  • atrast sevi – iegūt sazemējumu un mieru caur enerģijas elpošanu;
  • atpūsties, relaksēties un vienkārši būt.
 

“Remesi” aicināja arī uz īpašiem pasākumiem. Līdz ar Līgo svētkiem izzinājām augu pasauli kopā ar zāļu sievu Līgu Reiteri, kā arī radījām mākslas darbus mākslinieces Aijas Pabērzas vadībā.

Atpūtas vietas “Remesi” saimnieki sirsnīgi pateicas par kopā pavadītajiem skaistajiem brīžiem, siltajiem vārdiem un atsauksmēm. Ceram, ka arī nākamvasar griezīsimies bagātīgā notikumu virpulī un kopā krāsim vēl aizrautīgākus un raibākus mirkļus par tiem, kādi tie bija šogad! 🙂

Mēs esam šeit, lai būtu daļa no jūsu piedzīvojuma! Arī nākamos mēnešus solām tikpat spilgtus, kāda aizskrēja vasara – drīzumā “Remešos” gaida jauni pārsteigumi un vēsmas. Vai vari uzminēt – kādas?

Kā mūs atrast?

“Remesi” atrodas 30 min braucienā no Rīgas centra. Piebraukšana no A9 šosejas, tieši pirms autobusa pieturas “Steķi”. Līdz atpūtas vietai var nokļūt arī ar satiksmes autobusu Rīga-Kalnciems, autobusa pietura atrodas pie teritorijas iebraucamā ceļa.